אודות

אני חיפאי במקור, בוגר בי”ס הריאלי. שירתתי כמפקד ומדריך בטכני חיל האוויר. כבר שם היו אלה שטענו שהמקום האמיתי שלי הוא גל”צ.. אבל מסיבה לא ברורה בגיל הזה לא ממש חשבתי לכיוון הזה למרות שהרומן עם המיקרופון התחיל הרבה לפני. בתקופת התיכון ניגנתי בלהקות שונות כמתופף וזמר ליווי.

סיימתי את הצבא והגעתי לרדיו חיפה. עברתי קורס שדרים. שידרתי תוכנית לילה של מוזיקה עברית, עבדתי כטכנאי שידור ומדי פעם גם קריינתי לפרסומות, פרומואים ופתיחים לתוכניות.

לאחר כשנתיים פניתי ללימודי המשפטים ורק השד יודע למה. ועדיין בין לבין השיעורים והמבחנים ביצעתי עבודות קריינות שונות. סיימתי הלימודים בהצלחה, התמחתי ואפילו קיבלתי תעודת עורך דין. אחרי שנה במקצוע הבנתי שזה לא ממש הייעוד שלי.

בשנת 2006, עם אישה תומכת לצידי חזרתי לאהבתי האמיתית – עולם הקריינות.
במשך השנים לקחתי חלק בפרסומות וחסויות בטלוויזיה וכן במאות סרטי תדמית והסברה, פרסומות רדיו ונתבים קוליים. עברתי השתלמויות במשחק, קריינות ודיבוב. כמו כן שימשתי ככרוז באירועים כמו: תגלית, 90 שנה לתנועת הצופים, בית הכנסת החורבה, טקסים של שירות בתי הסוהר וכו’. ולמי שתוהה של מי קול הכריזה באוטובוסים של אגד, אגד תעבורה ואפיקים בכל רחבי הארץ… מודה באשמה.

הקמתי אולפן ביתי מקצועי עם ציוד הקלטה ועריכה מהמתקדמים ביותר.
חשוב לי להעניק ללקוחותיי איכות סאונד אופטימלית ובלתי מתפשרת, יחס אישי ומקצועי ושירות תמיכה מהיר.

אני עובד עם לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים, לכל מטרה ולכל מדיה.

מקווה שתפיקו את המירב מהאתר הזה. אשמח לעזור לכם ולשתף עמכם פעולה.

שלכם,
אייל גלברג

Signature090413)

Skip to content